Sobota, 28 ledna, 2023
novinky

Interiér domácnosti přesně podle vašich představ není nereálný

- Reklama -bydlení

Koupili jste nový dům? Nebo jej stavíte? Plánujete rekonstruovat celý byt? Ať už je to tak, či jinak, Gabon je tu pro vás, aby vám ulehčil a pomohl s kompletním interiérem. Připraví vám návrh kuchyně a kompletně celý interiér na míru. Zjistěte o nich více, mohou vám ušetřit čas, ale i nervy. V dnešní uspěchané době je opravdu složité najít dostatek času, abyste váš nový domov do detailu a dokonale naplánovali. V takové situaci tu jsou odborníci, kteří vám s radostí pomohou.

Kdo jsou kuchyně Gabon

Kuchyně Gabon se řadí mezi největší dodavatele kuchyní pro Brno a Jihomoravský kraj. O jejich kvalitě svědčí fakt, že firma slaví své úspěchy na českém, ale i zahraničním trhu. Například v Rakousku, Německu či Švýcarsku. Jejich začátky se datují do roku 1992, kdy začínali jako výrobci nábytku a kuchyňských linek. Díky jejich píli, šikovnosti a zájmu o výrobky a odbornou pomoc, se firma natolik rozrostla, že své stávající prostory v Brně Bystrci a veškeré své výrobní potenciály firmy, přesunuli do větších prostorů o ploše 1500 m2.

Nábytek přesně podle vás

Mimo toho, že Gabon nabízí kuchyně na míru, nabízí také nábytek na míru. Mezi ně patří vestavěné skříně, nábytkové sestavy do obývacího pokoje, dětského pokoje, ložnice, předsíně, či dokonce do pracovny. Ovšem to není vše. Pokud plánujete vybavení kanceláří, laboratoří, lékařských zařízení, obchodů a jiných prostor, jste na správném místě.

Nábytek je vyroben dle přání klienta. Pokud jej však nemá, neví si rady, odborníci vyslechnou vaše požadavky, aspekty a vypracují návrh za vás. Ať už je to nábytek jednoduchý či nějak komplikovaný, Gabon vám nabízí kvalitní a ověřenou spolupráci. Velkou výhodou je, že dostanete radu a zaměření prostoru zdarma. Pokud vám bude vše vyhovovat, nastaví se cenová kalkulace a další priority potřebné k výrobě nábytku na míru.

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

V obývacím pokoji je knihovna ozdobou

I přes pokrok moderních technologií, jako jsou čtečky a audioknihy, jsou klasické papírové knihy...

Přinášejí žáby štěstí?

Ačkoli jsou žáby obecně považovány za šťastné v širokém měřítku, stále existuje mnoho úvah...

Postavte si udírnu svépomocí

Milujete trávit čas venku a vymýšlíte všemožné aktivity, kterými zabavit sebe či své děti?...

Na zahradu patří udírna

Letošní mírná zima, která kromě několika dní připomíná spíše jaro, láká k trávení času...