Sobota, 1 října, 2022
novinky

Kupte si kvalitní plechovou střechu a těšte se z jejích kladných vlastností

- Reklama -bydlení

Je vaše stávající střecha léty natolik zmožená, že potřebujete novou, a vy váháte, pro jakou se rozhodnout? Anebo budujete svůj nový dům, jehož nedílnou součástí bude jednoduchá sedlová střecha, a vy se rozhodujete mezi klasickou taškou a plechem? Podívejte se na nabídku společnosti SATJAM, která je na našem trhu již od roku 1995, působí jako dodavatel střešních krytin, trapézových plechů, okapových systému, profilů, doplňků a mnoha dalších výrobků, které jsou používané ve stavebnictví.

Výroba plechových střech Satjam

Plechové střechy Satjam jsou vyráběny lisováním plechu do požadovaného modelu. Co se týče maloformátové plechové střešní krytiny, vyrábí se většinou na sklad, aby pro vás byla v případě nákupu ihned dostupná. Velkoformátová krytina se vyrábí na zakázku, na každou střechu individuálně, protože každá střecha je individuální, má odlišné rozměry a potřebuje jiné délky plechových pásů. Termín dodání se pohybuje v řádu týdnů.

Vybrat si můžete z desítky typů včetně Satjam Trapéz. V Praze se můžete podívat na mnohé z nich, pokud navštívíte Stavebniny Praha, ať už na Praze 9, Praze 5 nebo Praze 10.

Okapy, na které budete hrdí

Okapy jsou u střech často ožehavým tématem. Vy se však můžete plně spolehnout na okapy SATJAM. Volit můžete okapy z klasických materiálů, okapy LINDAB od švédského dodavatele plechových střech a okapů nebo Prefa, jež je specialistou na krytiny a okapy z hliníku.

Ekonomickou variantou jsou okapy, které tvoří základní žárem zinkované plechy bez další povrchové úpravy, jež si můžete sami natřít dle libosti. Prémiovou povrchovou úpravu nabízí hliníkové okapové systémy, jež u Satjam najdete. Ke všem prvkům je možné koupit si skladové klempířské prvky, nebo nabídku ohýbání klempířských prvků na míru.

Více na stavinvest.cz.

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

Znáte bioklimatické pergoly? Zastíní terasu a bude vám pod nimi úžasně

Tak, jako jde kupředu každé odvětví, na které se jen podíváme, i na poli...

Vybíráme kvalitní stůl z masivu

Jídelní stůl je důležitou součástí našeho bydlení. Proč si vybrat jídelní stůl z masivu...

Malá technika pro naši domácnost

Pokud jste i vy plně připraveni na to, že veškerá, a to i ta...

Kupte si kvalitní okna od společnosti JIS s více než třicetiletou tradicí

Máte rádi společnosti, které jsou na trhu spoustu let, a vy si tak můžete...