Sobota, 3 prosince, 2022
novinky

Vybavení na zahradu, s nímž můžete udělat mnohé pro vaše zdraví

- Reklama -bydlení

Máte to štěstí, že společně s domem vlastníte i malou či větší zahradu? Anebo máte chalupu s malým pozemkem, na kterém chcete sportovat a dělat něco málo pro své zdraví? Ať už je to jakkoli, je dost možností, které můžete doma využít k tomu, abyste se cítili lépe nejen po fyzické, ale i po psychické stránce.

Pořádně si zaskákejte na trampolíně

Jestliže máte zdravé klouby a skákání vám nezakázal lékař, určitě se pusťte do skákání. Trampolína je skvělým způsobem, jak ze sebe vypotit škodlivé látky, vyplavit si z těla endorfiny, zbavit se nahromaděného stresu, ale také nějakých těch kalorií. Ti šikovní, sportovci, mohou sáhnout i po velkých trampolínách, které vám umožní provádět více typů skoků, a užít si mnoho legrace. Jsou cenově dostupné a využívat je můžete téměř po celý rok. Co se týče údržby, péče o ně je naprosto snadná a zvládne ji každý uživatel.

Příjemná nafukovací vířivka

K lepšímu zdraví vám pomůže i nafukovací vířivka. Je stejně kvalitní a spolehlivá, jako klasická vířivka, ale potěší vás svou mobilitou. Umístit je můžete do interiéru i exteriéru, na terasu, na zahradu nebo do garáže. K dostání jsou i ochranné kryty, díky nimž vám voda nevychladne tak rychle a nenapadají do ní nečistoty. Koupit si můžete i bazénové zastřešení, které vám nabídne soukromí a ochranu před přímým sluncem nebo nemilým větrem nebo deštěm. Důmyslně vymyšlen je nafukovací termokryt pro vířivku, s nímž zabráníte úniku tepla. Ve vířivce si odpočine vaše unavené tělo i mysl.

Nadzemní bazény pro zdraví vašich zad a kloubů

Doporučuje vám lékař pobyt v bazénu kvůli zádům? Dopřejte si ho s nadzemním bazénem. Ten může mít nafukovací lem nebo pevnou kovovou konstrukci. Oba typy jsou snadné na instalaci a neprovádí se u nich žádné povrchové úpravy. Denně si budete moci zaplavat pro zdraví i zábavu.

Bazény, trampolíny i vířivky najdete v e-shopu Hawaj. Vyberte si to pravé vybavení a těšte se na nadcházející jaro.

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

Bleskový úklid i hodinové řádění musí být vždy pohodlné!

Někdy je zkrátka přímo úlevou zjistit, že některé věci můžete vyřešit hned bez zdlouhavého...

Hledáte náměty na dárky? Nechte si poradit a potěšte seniory i náctiletou mládež

Protože se blíží Vánoce, většina z nás už začala nakupovat vánoční dárky. Nic se ale...

Proč okna pravidelně udržovat?

Pro mnohé z nás je samozřejmostí, že okna dvakrát až třikrát do roka umyjeme,...

Komíny na celý život

Oheň se do domácností dostal již před dávnými časy. Poprvé jej lidé přinesli, aby...