Sobota, 28 ledna, 2023
novinky

Vybavte si domov masivním nábytkem s dlouhou životností

- Reklama -bydlení

Někteří z nás s oblibou říkají, že nejsou příliš bohatí na to, aby si kupovali nekvalitní zboží. Na první poslech tato věta možná mnohým z nás nedává smysl. Pokud se nad dní však hlouběji zamyslíme, dojde nám, že nekvalitní věci vydrží mnohem kratší dobu, musíme je nakupovat častěji a ve výsledku za ně možná utratíme ještě více, než kdybychom si na začátku pořídili kus něčeho kvalitního. A stejně tak je to i s výbavou domácnosti. Dubový nábytek představuje výběr z masivního dřeva, které vydrží sloužit pěknou řádku let. Z čeho můžete vybírat?

Výbava obývacího pokoje, chodby nebo šatny

Cílem každé ženy je mít ve své domácnosti dostatek úložného prostoru, kam bude možné schovat například sezónní oblečení, knihy, kufry a tak podobně. K takovým účelům perfektně poslouží například komoda masiv dub. Vybírat můžete ze 4 variant podle velikosti, počtu šuplíků a také dvířek. Takovou komodu skvěle využijete například v šatně pro úschovu spodního prádla či ponožek, anebo na prostorné chodbě, kde komoda poslouží jako místo pro uložení deštníků na podzim nebo na rukavice, čepice a šátků na zimu.

Jídelní stůl pro společně strávené chvíle

U oslavy narozenin nebo tematicky u štědrovečerní hostiny nikdo nestojí o to, abyste jedli na viklajícím se, nestabilním stole. Nabízí se proto pořídit si jídelní stůl masiv. Díky velkým rozměrům pohostí větší rodinu a pro svou váhu se nepohne ani o milimetr. Jídelní stůl masiv dub je vyráběn v Česku ze 100% dubového dřeva. Vybírat můžete mezi 8 různými odstíny ten, který se vám bude líbit ze všeho nejvíc.

Nábytek z masivu je kvalitní a bude vám sloužit dlouhou řadu let. Kromě zmíněného nábytku si na e-shopu můžete objednat také knihovnu, konferenční stolek anebo také stolek pod televizi.

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

V obývacím pokoji je knihovna ozdobou

I přes pokrok moderních technologií, jako jsou čtečky a audioknihy, jsou klasické papírové knihy...

Přinášejí žáby štěstí?

Ačkoli jsou žáby obecně považovány za šťastné v širokém měřítku, stále existuje mnoho úvah...

Postavte si udírnu svépomocí

Milujete trávit čas venku a vymýšlíte všemožné aktivity, kterými zabavit sebe či své děti?...

Na zahradu patří udírna

Letošní mírná zima, která kromě několika dní připomíná spíše jaro, láká k trávení času...