Úterý, 25 ledna, 2022
novinky

Výhodná půjčovna dodávek Zlín pro všechny

- Reklama -bydlení

Naše firma se specializuje na zapůjčení dodávek a užitných vozů do hmotnosti 3,5 tuny v krátkodobém i dlouhodobém horizontu – pronájem je možný už od hodiny. Naše služby využívají jak firmy a živnostníci, tak i soukromé osoby. Působíme hlavně v Otrokovicích, kde naše firma sídlí. Naše příznivé podmínky k nám ovšem lákají klienty i ze širého okolí.

První skupina využívá vozy k podnikání, druhá například pro převoz objemnějších nákupů z obchodních center, protože jejich vůz nemá potřebnou kapacitu.

Otvírací doba pro každého

Naše vozy nejsou polepeny reklamou, takže je nikdo nerozezná od vašich vlastních aut a můžete je v klidu používat k podnikání.  

Vozidla půjčujeme 7 dní v týdnu v rozmezí 8:00 – 20:00 hodin. Po předchozí dohodě je možné dohodnout si navíc jakoukoli denní či noční hodinu. Spokojenost našich zákazníků a dostupnost služeb pro jejich potřeby je pro půjčovnu dodávek Zlín naprostá priorita. Telefony proto nikdy nevypínáme.

Komfortní vozový park, o který stále pečujeme

Naše vozy jsou vždy v perfektním technickém stavu a půjčovna dodávek je v něm neustále udržuje po všech stránkách. Samozřejmostí je dálniční známka ČR a non stop asistenční služba při jakýchkoli problémech na vašich cestách.

Na vyžádání vám také poskytneme zdarma stěhovací rudlík, transportní kurty, navigaci i energetický nápoj na palubu. Máme i zásobu „banánovek“ v ceně 20,- Kč kus. Zapůjčení navigace je zpoplatněno na 50,- Kč za den.

Co potřebujete?

Půjčovna dodávek Zlín vyžaduje po klientech občanský a řidičský průkaz skupiny B spolu s vratnou kaucí 5000 Kč,- a pak poplatek za konkrétní dodávku a dobu pronájmu, který začíná na 500,- Kč. V případě firem mohou pronájem zařizovat pouze jednatelé nebo osoby s ověřenou plnou mocí. Zaparkování vlastního vozu přímo v sídle firmy je samozřejmosti.

Omezené kilometry

Naše vozy mají na rozdíl od jiných půjčoven omezený počet kilometrů. Je ovšem nastaven na dostatečné množství tak, aby to neomezilo 95% našich klientů. Toto omezení je jedním z důvodů, proč můžeme pronajímat za nejnižší možné ceny.

Platby na více způsobů

Půjčovna dodávek Zlín zatím nepřijímá platby kartou, před zapůjčením dodávky je ale možné poslat peníze převodem podle faktury. Vratnou kauci požadujeme v českých korunách.

Kontakty

S naší firmou se lze spojit v čase 8-20 hodin na telefonu 608 800 180 nebo mailové adrese pbrezik@email.cz. Neváhejte se ozvat, doptat, dohodnout.

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

Líbí se vám betonové ploty? Jsou výhodné a mají řadu předností

Když se vybírá ideální plot pro pozemek, většině lidí nejlépe pomůže inspirace. Je hezké...

Praha nabídne bezkonkurenční pracovní podmínky i benefity

Spousta mladých lidí se v posledních letech rozhoduje, že odchází ze svých menších regionů a...

Víte, kde hledat kvalitní úklidové služby v Praze?

Běžné domácnosti, velké společnosti, ale i třeba města nebo majitelé velkých bytových domů a...

Jaký nábytek volit do chodby

Vybrat vybavení do chodby, haly či předsíně bývá poměrně náročné, protože právě tyto prostory...