Pondělí, 24 ledna, 2022
novinky

Líbí se vám betonové ploty? Jsou výhodné a mají řadu předností

- Reklama -bydlení

Když se vybírá ideální plot pro pozemek, většině lidí nejlépe pomůže inspirace. Je hezké sledovat, co mají na pozemku ostatní lidé a když nás něco zaujme, proč si to nepořídit také. Pokud se poohlížíte po novém plotu, pravděpodobně už máte nějaké favority. Jestli je mezi nimi i betonový plot, měli byste o něm vědět, že ze všech plotů vám nabídne nejvíce předností. Pravděpodobně vás zaujal jeho vzhled, ale níže si představíme, co dalšího by vás mělo zaujmout.

Co je na betonových plotech tak lákavé?

Zajisté víte, že je s rekonstrukcemi všeho druhu mnoho práce. Pokud si myslíte, že je i stavba betonového plotu na dlouhé lokty, jste na omylu. Tyto ploty se budují velmi rychle. Jako první se zabetonují betonové sloupky a následně se mezi ně nasunou betonové desky. Betonový plot je vyrobený z vysoce kvalitní betonové směsi, která je zpevněná svařovanou ocelovou armaturou. Plot je tak velmi houževnatý a má velmi dlouhou životnost. Nevyžaduje prakticky žádnou údržbu, nemusíte ho tedy natírat ani nijak ošetřovat. Na pozemku se stane více než jen dekorací, poskytne skutečně účinnou ochranu a také soukromí. Poskytne také kvalitní závětří a pokud bydlíte v hlučné ulici nebo u frekventované silnice, stane se také skvělou zvukovou izolací.

Nejlepším místem pro pořízení je specializovaný výrobce Beves Lanškroun s.r.o., který betonové ploty vyrábí již 12 let. Samotnou podobu plotu si můžete vybrat sami. Jednotlivé desky jsou široké půl metru a celý plot může být vysoký až 2,5 metru. Nabízí se vám různé vzory plotu, od cihlového až po štípaný nebo skládaný kámen. Také zakončení může být různé, třeba rovné, radiusové nebo s mřížkou. Cena plotu je velmi výhodná a na webu prodejce Ploty.la si můžete předem spočítat, na kolik vás celý plot vyjde. Tyto ploty se skvěle hodí nejen k rodinným domům, ale také k firemním budovám, chatám a jakýmkoliv dalším objektům.

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

Líbí se vám betonové ploty? Jsou výhodné a mají řadu předností

Když se vybírá ideální plot pro pozemek, většině lidí nejlépe pomůže inspirace. Je hezké...

Praha nabídne bezkonkurenční pracovní podmínky i benefity

Spousta mladých lidí se v posledních letech rozhoduje, že odchází ze svých menších regionů a...

Víte, kde hledat kvalitní úklidové služby v Praze?

Běžné domácnosti, velké společnosti, ale i třeba města nebo majitelé velkých bytových domů a...

Jaký nábytek volit do chodby

Vybrat vybavení do chodby, haly či předsíně bývá poměrně náročné, protože právě tyto prostory...