Pondělí, 24 ledna, 2022
novinky

Noblesní život na lepší adrese

- Reklama -bydlení

Bydlet na dobré adrese je výhodné. Přestože mnoho lidi ulici ani městskou čtvrť svého pobytu nijak neřeší a neprožívá, lokalita má vždy všeříkající charakter. Lukrativní místo v kolonce bydliště je velké plus v situacích, kdy si o člověku dělá obrázek někdo jiný. Ať už je to šéf firmy, pro kterou pracujete, potenciální klient, či zákazník nebo člověk, na kterého chcete udělat dojem. Bydlet na dobré adrese se vyplatí a vypoví o vás i beze slov hodně.

Prominentní Vackov

Jedním z míst, za které se rozhodně netřeba stydět a které bude vaši pověst předcházet, je lokalita pražského Vackova. Jedná se o místo, jehož genius loci je téměř nepopsatelný. Setkává se zde harmonie města a přírody, symbióza moderní architektury s vlídností a decentností. Na Vackově se dobře žije lidem, kteří ke štěstí potřebují ruch velkoměsta, ale i lidem distingovaným, kteří si cení klidu a milují noblesu.

Prodej bytu Praha 3 se opírá o maximální synergii moderní architektury, funkčního bydlení a klidné lokality nedaleko parku. Developeři vědí, co obyvatelé bytů od moderního bydlení chtějí. Prostorné místnosti v duchu minimalismu, dostatek zeleně a dobré logistické napojení na centrum je to, o co lidé stojí. A Vackov jim tohle vše dopřává plnými doušky.

Slušná a bezpečná lokalita

Projekt Byty u parku na Vackově tvoří jedenáct bytových domů o maximálně šestipodlažní výšce, v nichž je k dispozici celkem 272 bytů. Jednotlivé byty jsou o velikosti 1 až 5+kk a jsou orientovány na preferované světové strany. Nejvíce bytů mají okna na východ a západ. Situování všech bytových jednotek lze zhlédnout na interaktivní vizualizaci developera. Na jeden klik se o bytu dozvíte maximum transparentních informací, včetně ceny.

Vackov patří mezi nejžádanější lokality opakovaně. Kvalita rezidenčního bydlení zde má „zvuk“, proto je zdejší rezidence sázkou na jistotu. Byty na pražské Žižkově jsou synonymem pro život v moderní architektonické čtvrti, kde se dbá nejen na zdravý životní styl, ale také vysokou životní úroveň v komplexním slova smyslu. Nenajdete tu obyvatele ze sociálně vyloučených oblasti, ani nepřizpůsobivé. Na Vackově se žije v poklidu a slušně, což je dnes samo o sobě benefitem k nezaplacení.

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

Líbí se vám betonové ploty? Jsou výhodné a mají řadu předností

Když se vybírá ideální plot pro pozemek, většině lidí nejlépe pomůže inspirace. Je hezké...

Praha nabídne bezkonkurenční pracovní podmínky i benefity

Spousta mladých lidí se v posledních letech rozhoduje, že odchází ze svých menších regionů a...

Víte, kde hledat kvalitní úklidové služby v Praze?

Běžné domácnosti, velké společnosti, ale i třeba města nebo majitelé velkých bytových domů a...

Jaký nábytek volit do chodby

Vybrat vybavení do chodby, haly či předsíně bývá poměrně náročné, protože právě tyto prostory...