Sobota, 28 ledna, 2023
novinky

Proč by muži měli mít ve výbavě dřevěné módní doplňky?

- Reklama -bydlení

Přestože se moderní technologie stále posouvají kupředu a v dnešní době není snad nikdo, kdo by ještě nevlastnil tzv. chytré hodinky, móda a módní doplňky se nám neustále v určitých vlnách opakuje. V poslední době jsou v módě nezvyklé dřevěné módní doplňky. Důvod je prostý, dřevo je nezvyklý materiál pro výrobu doplňků, díky němu budete vždy originální a dovolí vám vyčnívat z davu.

Jaké dřevěné doplňky se nosí?

Dámy s oblibou nosí dřevěné korálky a náramky, dokonce se najdou takové, jež si pořídily i dřevěné prsteny. Co ale pánové a dřevo? Myslíte, že se vám do skříně vloudí tak maximálně svetr s dřevěnými knoflíky?

Dřevěné hodinky

Tento postoj byste měl přehodnotit. I když jsou trendy luxusní kovové hodinky se zajímavými ciferníky, anebo na druhé straně digitální chytré hodinky, jež snadno spárujete se svým mobilním telefonem, proč nejít proti proudu a nepořídit si třeba dřevěné hodinky. Existuje spousta českých firem, které mají dřevěné hodinky v nabídce.

Čas ukazují přesně, nejsou našlapány moderními technologiemi, ale mají své jedinečné kouzlo. Hodí se k saku i ležérnímu oblečení na doma. Nezpůsobují kontaktní alergie jako hodinky s kovovými náramky, ani se vám z nich nebude potit zápěstí, jak tomu často bývá u silikonových náramků chytrých hodinek.

Dřevěný motýlek? Proč ne!

Muži, kteří se nebojí extravagantní módy, mohou zajít ještě dál a pořídí si kvalitní dřevěný motýlek. Ten si můžete obléci spolu s košilí a klasickým oblekem na méně formální příležitosti, či na uvolněný firemní večírek, v létě vám udělá službu ve spojení s kraťasy a košilí s krátkými rukávy. Působí mladistvě, rozverně a skvěle se hodí i na svatební focení.

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

V obývacím pokoji je knihovna ozdobou

I přes pokrok moderních technologií, jako jsou čtečky a audioknihy, jsou klasické papírové knihy...

Přinášejí žáby štěstí?

Ačkoli jsou žáby obecně považovány za šťastné v širokém měřítku, stále existuje mnoho úvah...

Postavte si udírnu svépomocí

Milujete trávit čas venku a vymýšlíte všemožné aktivity, kterými zabavit sebe či své děti?...

Na zahradu patří udírna

Letošní mírná zima, která kromě několika dní připomíná spíše jaro, láká k trávení času...