Pondělí, 24 ledna, 2022
novinky

Rolety den a noc na okno zpříjemní prostředí v místnosti za každého světla

- Reklama -bydlení

Rolety den a noc na okno jsou výborným doplňkem interiéru, díky němuž budete mít dokonalou kontrolu nad osvětlením jakékoliv místnosti. Právě díky svým vlastnostem jsou velice oblíbeny nejen v domácnostech, ale například také v různých konferenčních místnostech či kancelářích. Dnes se podíváme konkrétně na rolety den a noc na okno.

Praktické a elegantní řešení do interiéru

Rolety den a noc na okno jsou provedeny v podobném duchu, jako kterékoliv jiné druhy rolet. Mají posuvný mechanismus na boku a jednoduše fungují pomocí vertikálního stahování. Praktičnost této technologie je víceméně stále ta nejvyšší. Jenže přidanou hodnotu v podobě elegance a skvělého designu interiéru tvoří konkrétně jejich vzhled. Rolety den a noc jsou kompletně dělány z látky. Díky tomu jsou mnohem lehčí a v prostoru vypadají mnohem vzdušněji a příjemněji. Ignorovat se nesmí ani fakt, že jsou díky látce ve stovkách barevných provedení a vzorů.

Jak rolety den a noc na okno připevnit?

Možností je několik a ideální je pochopitelně použít možnost s absencí vrtání. Tou nejjednodušší možnou instalací v nabídce jsou rolety na den a noc, které se pouze usazují háčkem přímo na okenní rám. Stejně jako umísťujete například věšák na kabátek, zavěsíte roletu do oken a je rázem hotovo.

Druhou a o něco málo složitější metodou, je složení rámu pro rolety. Rám jako takový se může šroubovat přímo na okenní konstrukci, ale také lze sestavit podobným způsobem jako předešlá metoda přichycení rolety.

Je zde ale potřeba myslet na to, že rám je poměrně masivní a tak by mohl na některých místech potencionálně zmenšit rozsah otevření okna. Volba správné metody tak určitě vyžaduje trošku zamyšlení, nějaké to plánování a měření. A přeci jen pokud si nejste jisti, můžete v naprosté většině obchodů využít odbornou pomoc.

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

Líbí se vám betonové ploty? Jsou výhodné a mají řadu předností

Když se vybírá ideální plot pro pozemek, většině lidí nejlépe pomůže inspirace. Je hezké...

Praha nabídne bezkonkurenční pracovní podmínky i benefity

Spousta mladých lidí se v posledních letech rozhoduje, že odchází ze svých menších regionů a...

Víte, kde hledat kvalitní úklidové služby v Praze?

Běžné domácnosti, velké společnosti, ale i třeba města nebo majitelé velkých bytových domů a...

Jaký nábytek volit do chodby

Vybrat vybavení do chodby, haly či předsíně bývá poměrně náročné, protože právě tyto prostory...