Pondělí, 24 ledna, 2022
novinky

Vymalovat si levně sám, anebo zavolat malíře?

- Reklama -bydlení

Jednou za čas je zapotřebí vymalovat interiér každého bytu, domu či obchodních nebo kancelářských prostor. Pohráváte si s myšlenkami, zda si vymalovat sami, nebo si domů na pomoc zavolat odborníky svého oboru? Jaké řešení je pro vás nejjednodušší.

S profesionálními malíři za jeden den bez jakékoliv námahy

Každý z nás ví, jak náročná činnost je to malování. Rozhodně se nejedná o něco podobného jako je kreslení na papír. Při rozhodování, zda si vymalujete sami, nebo se domluvíte s profesionálními malíři pokojů zohledněte nejen koupi malířského vybavení a barev, které by měly být určitě kvality ale i čas strávený malováním. Nebude pro vás výhodnější oželit pro tento rok dovolenou u moře a nechat si zvelebit vaše bydlení odborníky?

Nejčastější chyby při malování svépomocí

Mnoho z nás chce při jakékoliv rekonstrukci bytu či domu ušetřit, pravidlo, kdo šetří má za tři v tomto případě, ale zcela nefunguje. Nejběžnější chybou při malování je snaha co nejvíce ušetřit, často se ale ve výsledků stává, že nakonec přeplatíte. Pokud si veškeré malířské pomůcky budete kupovat, spočítejte si, zda vás služba malířů pokojů nevyjde finančně levněji. Je potřeba si spočítat plochu stěn a na základě rozlohy malované plochy pak nakoupit množství barvy.

Ptáte se jakto?

  • Zapomeňte na pravidlo, kdo šetří má zatři, to zde neplatí. Při výběru barvy je potřeba si přečíst její krycí vlastnosti. Jedním nátěrem kvalitní barvou jste někde jinde oproti barvou levnou a nekvalitní.
  • Pořiďte si kvalitní malířské náčiní, které je součástí každého malování. Špatné malířské štětce a štětečky nevytvoří rovnoměrný nátěr a může se stát, že dojde k uvolnění štětin či vláken a vy pak na zdech budete mít krásnou vzpomínku na toto nevydařené malování.
  • Příprava je důležitou součástí, možná i prvním krokem k nové výmalbě.

Zvažujete nad novou výmalbou vašeho obývacího pokoje? Nechte práci na odborníky a nechte si poradit od profesionálních malířů pokojů s volbou vhodných odstínu. Dejte stěnám svého bydlení nový šmrnc v podobě nového a zářivého nátěru. Profesionální malíři nenabízí pouze služby v oblasti výmalby, ale také různorodého dekorování maleb jako jsou benátské štuky, imitace betonového pohledu nebo koroze.

Dekorativní malby jako zvýraznění interiéru

Nevíte, čím byste své bydlení zvýraznili? Pro zvýraznění vašeho interiéru ať už v bytě či domu, jsou tu dekorativní malby jako jsou benátské štuky, imitace betonového pohledu nebo koroze.

Tyto malby jsou vhodné jak do domů a bytů, tak i do kanceláří či komerčních a obchodních prostor v podobě obchodních a komerčních center, barů či hotelů nebo wellness studií.

Jak jsme již zmiňovali, výmalba není pouze o tom nanést barvu na stěnu nechat zaschnout a máme hotovo. Při výmalbě svépomocí je také potřeba mít k dispozici veškeré malířské potřeby, protože během výmalby se může stát cokoli, od popraskaní a padání omítky až po nepříjemné nevzhledné fleky na stěnách.

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

Líbí se vám betonové ploty? Jsou výhodné a mají řadu předností

Když se vybírá ideální plot pro pozemek, většině lidí nejlépe pomůže inspirace. Je hezké...

Praha nabídne bezkonkurenční pracovní podmínky i benefity

Spousta mladých lidí se v posledních letech rozhoduje, že odchází ze svých menších regionů a...

Víte, kde hledat kvalitní úklidové služby v Praze?

Běžné domácnosti, velké společnosti, ale i třeba města nebo majitelé velkých bytových domů a...

Jaký nábytek volit do chodby

Vybrat vybavení do chodby, haly či předsíně bývá poměrně náročné, protože právě tyto prostory...