Pondělí, 24 ledna, 2022
novinky

Vyrazte na prázdniny v komfortním voze!

- Reklama -bydlení

Chcete svým dětem udělat nezapomenutelné prázdniny plné dobrodružství a zábavy? Naplánujte jim výlety po okolí, dobrodružství pod stanem nebo luxusní dovolenou u moře!

Na dovolenou v komfortním voze

Udělejte svým nejmenším radost a udělejte jim prázdniny, na které budou vzpomínat ještě dlouho. Je jedno, jestli dáte přednost dovolené na vodě, pod stanem, u moře nebo v horském letovisku. V každém případě vyrazte s komfortním vozem, u kterého se nemusíte bát případných poruch. Pronajměte si auto v naší autopůjčovně!

Obraťte se na profíky

Je jedno, jestli budete chtít pronajmout vůz na několik dní, nebo na několik týdnů. Naše autopůjčovna nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních vozů. Díky mnohaleté praxi v oboru patří k nejoblíbenějším a nejlevnějším autopůjčovnám ve svém okolí. Všechny vozy máme vystavené na internetových stránkách. Každý vůz vlastníme. U jednotlivých modelů nabízíme vždy bohatou komfortní výbavu. Vybírat můžete mezi manuální či automatickou převodovkou. Vyberte si auto, do kterého se komfortně vejde i pětičlenná rodina, domácí mazlíček a velké množství zavazadel!

Půjčujeme prověřené vozy

Naše autopůjčovna si zakládá na nabízených službách. Proto je každý model pravidelně po každém pronájmu důkladně kontrolován. O servisy se stará renomovaná autodílna. Díky nadstandardní péči zajišťujeme pronájem kvalitních, prověřených a spolehlivých vozů, které jsou reprezentativní a velice příjemné na svezení.

K pronájmu osobního vozu získáte nadstandardní služby

Každý zákazník se při výběru nejlepší autopůjčovny zaměřuje na ceny za pronájem osobního vozu, ale také za nabízené služby. Protože jsme autopůjčovna s dlouholetou praxí, nabízíme služby, které opravdu využijete.  U nás si můžete vybraný model pronajmout již od 240 Korun na den. Samozřejmostí jsou také rozsáhlé asistenční služby. Všechny nabízené vozy disponují dálniční známkou pro české dálnice, vozy jsou na cestách jištěni asistenční službou, hlídá je nejvýhodnější havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí a obuty jsou do kvalitních sezónních pneumatik.

Se zákazníky jednáme individuálně

Díky mnohaletým zkušenostem a praxi v oblasti pronájmu osobních vozů jsme schopni splnit přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Potřebujete vyřídit zvláštní požadavky? Nebojte se obrátit na naše zkušené zaměstnance, kteří mají s pronájmem osobních vozů bohaté zkušenosti. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Potřebujete si pronajmout vůz na delší dobu? Sestavíme vám nabídku pro dlouhodobý pronájem vozu podle vašich aktuálních potřeb.

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

Líbí se vám betonové ploty? Jsou výhodné a mají řadu předností

Když se vybírá ideální plot pro pozemek, většině lidí nejlépe pomůže inspirace. Je hezké...

Praha nabídne bezkonkurenční pracovní podmínky i benefity

Spousta mladých lidí se v posledních letech rozhoduje, že odchází ze svých menších regionů a...

Víte, kde hledat kvalitní úklidové služby v Praze?

Běžné domácnosti, velké společnosti, ale i třeba města nebo majitelé velkých bytových domů a...

Jaký nábytek volit do chodby

Vybrat vybavení do chodby, haly či předsíně bývá poměrně náročné, protože právě tyto prostory...