Pondělí, 24 ledna, 2022
novinky

Kupujete nový nábytek? Odvezte jej bezpečně naší dodávkou

- Reklama -bydlení

Objednali jste si nový gauč nebo kuchyňskou linku a nevejde se vám nábytek do vašeho vozu? Objednejte si prostornou dodávku v naší autopůjčovně.

Půjčete si dodávku na krátkodobý pronájem

Rozhodli jste se zrekonstruovat svůj byt a objednali jste si nový nábytek? Pokud se vám nevejde do vašeho kufru auta, nezoufejte. Převézt nábytek nemusí být velký problém, pokud víte, na koho se obrátit. Udělejte si radost a nakupte vše, co potřebujete. Nemusíte nákup rozdělovat kvůli transportu. S krátkodobým pronájmem dodávky od naší autopůjčovny si můžete vše převézt jednoduše najednou!

Dodávku si vyzvedněte nebo si zavolejte o přistavení

Nemusíte nutně jezdit k nám na pobočku. Dodávku vám přistavíme kamkoliv budete potřebovat. Stačí nám sdělit adresu a náš řidič vám přistaví dodávku dle vašich požadavků. Netroufáte si řídit tak velké auto? Objednejte si pronájem dodávky spolu s řidičem. Pokud potřebujete pomoci s vynesením nového nábytku, sdělte nám to. Pošleme k vám statného řidiče, který vám pomůže s vynesením do patra a případně i se smontováním. Pokud si přijedete do naší autopůjčovny pro svou vybranou dodávku vlastním vozem, nedělejte si starosti s parkováním. Při pronájmu dodávky si můžete nechat vůz zaparkovaný na místě pronajaté dodávky zdarma. Areál je hlídaný!

Pronájem dodávky sjednáváme rychle

Nemusíte řešit zdlouhavé papírování kvůli pronájmu dodávky na několik hodin. V naší autopůjčovně stačí pro podpis smlouvy předložit řidičský průkaz skupiny B, občanský průkaz a vratnou zálohu, kterou při vrácení nepoškozené dodávky v plné výši vracíme. Dále už jen potřebujete finanční prostředky za vybrané služby.

Cena za krátkodobý pronájem dodávky

Jsme autopůjčovna s dlouholetou tradicí, proto víme, že cena za pronájem dodávky je vždy pro klienty rozhodující. Díky kvalitní reklamě, mnoho spokojených zákazníků a nadstandardním službám, jsme nejlevnější a nejoblíbenější autopůjčovnou. Veškeré ceny jsou zveřejněny na našich internetových stránkách. S námi si snadno spočítáte, kolik za pronajatou dodávku zaplatíte. Vzhledem k transparentním cenám vás nezastihne nemilé překvapení při placení v podobě úhrady skrytých poplatků.

Půjčení dodávky nikdy nebylo snazší

U nás je pronájem dodávky opravdu hračka. A navíc k ceně pronájmu získáte mnoho bonusů zdarma! Tak například pro bezpečné stěhování těžkých břemen dostanete transparentní kurty a stěhovací rudlík v ceně zapůjčení vozu. V případě zájmu zapůjčíme i GPS navigaci s aktualizovanými mapami pro celou Evropu. Samozřejmostí je dálniční známka v každé dodávce zdarma. A pro řidiče v každém voze čeká energetický nápoj, pro osvěžení na delších trasách. Už si nemusíte dělat starosti, jak přestěhujete svůj nový nábytek z obchodního centra. Naše autopůjčovna je tu pro vás kdykoliv a to i mimo pracovní dobu. Stačí nám zavolat a my vám půjčíme dodávku i o víkendech a svátcích v pozdních večerních hodinách.

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

Líbí se vám betonové ploty? Jsou výhodné a mají řadu předností

Když se vybírá ideální plot pro pozemek, většině lidí nejlépe pomůže inspirace. Je hezké...

Praha nabídne bezkonkurenční pracovní podmínky i benefity

Spousta mladých lidí se v posledních letech rozhoduje, že odchází ze svých menších regionů a...

Víte, kde hledat kvalitní úklidové služby v Praze?

Běžné domácnosti, velké společnosti, ale i třeba města nebo majitelé velkých bytových domů a...

Jaký nábytek volit do chodby

Vybrat vybavení do chodby, haly či předsíně bývá poměrně náročné, protože právě tyto prostory...