Pondělí, 5 prosince, 2022
novinky

Znáte bioklimatické pergoly? Zastíní terasu a bude vám pod nimi úžasně

- Reklama -bydlení

Tak, jako jde kupředu každé odvětví, na které se jen podíváme, i na poli pergol se stále „něco“ děje. Novinkou mezi pergolami jsou bioklimatické pergoly, které si velmi rychle získávají oblibu mezi běžnými uživateli. Jsou důmyslnější než klasické pergoly, a hned si vysvětlíme, čím si získávají oblibu uživatelů.

Bioklimatické pergoly a cirkulace vzduchu

Na rozdíl od klasických pergol, jsou bioklimatické pergoly z hliníku doplněny o otočné lamely. Ty zajišťují ploše, nad níž se nachází, nejen zastínění před sluncem, ale také dokonalé odvětrávání plochy, kterou zastiňují. V případě, že přijde déšť, stačí stisknout tlačítko na dálkovém ovladači a lamely vytvoří nepromokavou střechu.

Výroba probíhá zákazníkům na míru. Pergoly z hliníku od Atypy s.r.o. nevyžadují žádnou údržbu, přitom mají velmi dlouhou životnost. I když na počátku investujete peníze do kvalitního zastínění, s plynoucím časem se vám vrátí v podobě vaší spokojenosti, krásného vzhledu a sladění s domem i zahradou, ale také tím, že budete šetřit peníze za nátěrové hmoty.

Klasické hliníkové pergoly na míru

Na webových stránkách atypy.cz koupíte také klasické kvalitní hliníkové pergoly na míru. Do konce září si je můžete koupit se slevou 20 % z původní ceny. Tím, že je materiál kvalitní, jsou pergoly vysoce odolné a pevné, a tak je můžete používat i 10 měsíců v roce. Rádi grilujete? Užijte si grilovačku téměř po celý rok.

Zahradní pergoly vás ochrání jak před sluncem, tak i před deštěm a větrem. Ten může dosahovat až 117 km / h, a pergola síle větru skvěle odolá.

Zastřešení terasy nemusí být permanentní, pokud si chcete dopřát maximum slunečních paprsků, nebo sledovat hvězdné nebe, stačí použít dálkové ovládání a zastřešení během chvilky schovat pod stříšku, aniž byste si museli stoupnout.

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

Bleskový úklid i hodinové řádění musí být vždy pohodlné!

Někdy je zkrátka přímo úlevou zjistit, že některé věci můžete vyřešit hned bez zdlouhavého...

Hledáte náměty na dárky? Nechte si poradit a potěšte seniory i náctiletou mládež

Protože se blíží Vánoce, většina z nás už začala nakupovat vánoční dárky. Nic se ale...

Proč okna pravidelně udržovat?

Pro mnohé z nás je samozřejmostí, že okna dvakrát až třikrát do roka umyjeme,...

Komíny na celý život

Oheň se do domácností dostal již před dávnými časy. Poprvé jej lidé přinesli, aby...