Pondělí, 24 ledna, 2022
novinky

3 nejčastější chyby, které lidé dělají ve sklepním prostoru

- Reklama -bydlení

Vlastníte sklepní prostor a byli byste rádi, kdyby vám dobře fungoval a pojal co nejvíce potřebných věcí? Podívejte se na 3 chyby, které lidi nejčastěji dělají. 

Prostor není organizovaný

Víte o tom, že jedině organizací prostoru dokážete plně využít jeho kapacitu? Kovový regál vám pomůže uskladnit vše potřebné, a to až do výše stropu. Navíc je dostatečně pevný, aby unesl i těžká zařízení, barvy a laky, nebo třeba zavařovací sklenice. Když využijete prostor sklepa naplno, pojme mnohem více věcí, které vám nebudou zabírat místo v bytě. Už víte, co si na svůj nový regál naskládáte vy? 

Není dostatečně zabezpečen

V případě, že bydlíte v bytě, je sklep často místo, kam občas odkládáte i cenné věci. V tom případě byste měli zvolit dostatečné zabezpečení. Bytelný zámek nebo dveře, které se nedají jednoduše otevřít. Díky dobrému zabezpečení sklepního prostoru můžete klidně spát a budete si jisti, že se vám nic z jeho obsahu neztratí. 

Ukládání nepotřebných věcí

Do prostoru sklepa byste měli odkládat jen ty věci, které i v budoucnu použijete. Sklep rozhodně není skladištěm nepotřebných předmětů. Pokud děláte doma velký úklid a rozhodli jste se některé věci předat do sklepa, na krabici napište datum. Pokud krabici během následujícího roku nemáte potřebu otevřít, věci v ní prodejte nebo je věnujte na dobročinné účely. Ano, i ten svetr s jelenem, o kterém již roky tvrdíte, že opět vejde do módy. Prostor se po odstranění nepotřebných věcí bude doslova moci znovu nadechnout. A bude v něm dostatek prostoru pro umístění předmětů, které stále potřebujete. 

Jaké chyby děláte ve sklepním prostoru vy? Máte jej dobře organizovaný a plný užitečných věcí, zavařenin a nářadí? Nebo se teprve chystáte nakoupit kovové regály a udělat rázný proces? Budeme vám držet palce, ať jste s výsledkem spokojeni.

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

Líbí se vám betonové ploty? Jsou výhodné a mají řadu předností

Když se vybírá ideální plot pro pozemek, většině lidí nejlépe pomůže inspirace. Je hezké...

Praha nabídne bezkonkurenční pracovní podmínky i benefity

Spousta mladých lidí se v posledních letech rozhoduje, že odchází ze svých menších regionů a...

Víte, kde hledat kvalitní úklidové služby v Praze?

Běžné domácnosti, velké společnosti, ale i třeba města nebo majitelé velkých bytových domů a...

Jaký nábytek volit do chodby

Vybrat vybavení do chodby, haly či předsíně bývá poměrně náročné, protože právě tyto prostory...