Pondělí, 24 ledna, 2022
novinky

Chcete se zbavit nespavosti? Navštěvujte pravidelně finskou saunu

- Reklama -bydlení

Pravidelná návštěva finské sauny vás zbaví stresu a uvolní vaše svaly, které jsou po celodenním hektickém dni unavené. Pokud trpíte na nespavost, doporučujeme návštěvu finské sauny těsně před spaním.

Spánek je nejdůležitější pro naše zdraví

Pravidelný a kvalitní spánek je základem k pevnému zdraví. Pokud ale jste neustále vystavováni stresu a napětí, může se stát, že když ulehnete do postele, převalujete se ještě několik hodin, než konečně usnete. V této chvíli zbystřete. Něco je s vaším tělem špatně. Spánek je pro lidský organismus stejně důležitý, jako vzduch, jídlo a pití. Kvalitním a hlubokým spánkem se totiž naše tělo regeneruje, obnovuje se činnost a řízení organismu. Bez dlouhodobého kvalitního spánku býváme často podráždění, bez energie, jsme náchylnější ke stresu i k nemocem.

Jak si dopřát kvalitní spánek každý den?

Věděli jste, že každý zdravý člověk prospí během svého života asi třetinu času? Nejvíce spánku potřebují miminka a malé děti, postupně se spánek upravuje a v dospělosti bychom měli spát šest až osm hodin denně. Někteří lidé potřebují k plnohodnotnému fungování pět hodin, jiní i deset. Podobné je to s dobou usínání. Někdo usne okamžitě, jiní potřebují dostatek prostoru. Pokud se vám nedaří uvolnit se před spánkem, lékaři doporučují návštěvu finské sauny. Ta dokonale uklidní vaše tělo i mysl, připraví vás na klidný spánek. Pro osoby s poruchami spánku doporučujeme pořízení finské sauny na míru, která se vejde i do těch nejmenších bytů.

Saunováním ke zdravému spánku

Pokud potřebujete své tělo dostat do kvalitního spánku, je dobré vyzkoušet finskou saunu. Ideálně těsně před spaním. Abyste nemuseli přejíždět z domova do wellness, je lepší investovat do vlastní finské sauny na míru. Zde máte naprostou jistotu, že v sauně bude místo, užijete si v ní klid a zároveň nemusíte cestovat, ale můžete rovnou ulehnout ke spánku.

Finská sauna na míru

Při saunování ve finské sauně se v těle začíná tvořit důležitý hormon zvaný melatonin. Jde o hormon, regulující rytmus vašeho těla i spánkový cyklus. Tělo si ho vytváří právě během spánku a díky němu se cítíte svěží a odpočatí. Pokud chcete usínat rychleji, pravidelné saunování je tou nejlepší a nejzdravější volbou. Obraťte se na naše specialisty a nechte si udělat cenovou nabídku na vaši finskou saunu na míru.

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

Líbí se vám betonové ploty? Jsou výhodné a mají řadu předností

Když se vybírá ideální plot pro pozemek, většině lidí nejlépe pomůže inspirace. Je hezké...

Praha nabídne bezkonkurenční pracovní podmínky i benefity

Spousta mladých lidí se v posledních letech rozhoduje, že odchází ze svých menších regionů a...

Víte, kde hledat kvalitní úklidové služby v Praze?

Běžné domácnosti, velké společnosti, ale i třeba města nebo majitelé velkých bytových domů a...

Jaký nábytek volit do chodby

Vybrat vybavení do chodby, haly či předsíně bývá poměrně náročné, protože právě tyto prostory...