Pondělí, 24 ledna, 2022
novinky

Jak jednoduše změnit vzhled vašeho interiéru

- Reklama -bydlení

Říká se, že změna je život. Ale ne každý změny vyhledává. Někdo rád žije v zajetých kolejích, ale i v interiéru je občas nějaká ta změna potřeba. Nábytek se časem okouká, zevšední a pak přichází čas na renovaci. Je fajn když k takovému kroku pozveme celou rodinu nebo například partnera. Nemusí jít o velkou změnu, stačí taková, která nám udělá radost a domov se stane zase útulnějším. A právě s takovou změnou vám v Italieru rádi pomůžeme a poradíme.

Někdy stačí vsadit na doplňky
Možná je to právě o maličkostech, které dokážou prostor oživit a změnit. Vdechnout interiéru nový šmrnc. Taková nová váza nebo polštářek na pohovku dokáže s interiérem zázraky. Nebojte se barev a oživte vaše domovy. Jde pouze o drobnosti, které když vás omrzí, snadno je vyměníte zase za jiné. Ale ta radost z nového je k nezaplacení.

Malá změna = velká změna
Kdy se u vás naposledy malovalo? Nemáte už okoukanou barvu vašich zdí? Nebojte se experimentovat a vyzkoušejte nějaký nový odstín vaší oblíbené barvy. A co takhle tapeta? Dnešní doba nabízí nepřeberné množství designů a barev. Mrkněte do naší galerie a nechte se u nás inspirovat.

Interiér inspirovaný podzimem
Jak jistě víte, každé roční období má své specifické barvy. V létě jsou to teplé barvy, na jaře pastelové, v zimě jsou to barvy studené a na podzim zemité barvy spadaného listí. Každé roční období má něco do sebe, ale podzim je za nás tím nejlepším, co se barev týče. Tyto teplé žlutohnědé barvy vykouzlí z vašeho domova hřejivé a útulné místo.

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

Líbí se vám betonové ploty? Jsou výhodné a mají řadu předností

Když se vybírá ideální plot pro pozemek, většině lidí nejlépe pomůže inspirace. Je hezké...

Praha nabídne bezkonkurenční pracovní podmínky i benefity

Spousta mladých lidí se v posledních letech rozhoduje, že odchází ze svých menších regionů a...

Víte, kde hledat kvalitní úklidové služby v Praze?

Běžné domácnosti, velké společnosti, ale i třeba města nebo majitelé velkých bytových domů a...

Jaký nábytek volit do chodby

Vybrat vybavení do chodby, haly či předsíně bývá poměrně náročné, protože právě tyto prostory...