Pondělí, 24 ledna, 2022
novinky

Kolik stojí odborná renovace parket

- Reklama -bydlení

Máte doma dřevěné podlahy či parkety, které vyžadují odbornou renovaci? Než se pustíte do opravy svépomocí, zjistěte si cenu od profesionální firmy, která vám ušetří mnoho času a ve výsledku promění staré a zašlé parkety v krásnou podlahovou krytinu, která se stane reprezentativní pro váš interiér.

Jak opět získat krásnou podlahu?

Dřevěná podlaha je investicí do vaší nemovitosti. Vyžaduje však pravidelnou péči a údržbu. Našim klientům vždy říkáme, že pravidelnou profesionální údržbou si ušetří mnoho finančních nákladů a navíc propůjčí své kvalitní a krásné přírodní podlaze nádherný vzhled a dlouhou životnost.

V současnosti není obtížné a hlavně zanedbatelné udržovat podlahy atraktivní rok od roku. Prach a nečistoty lze odstranit vysavačem, ale čas od času potřebuje podlaha důkladnější vyčištění. Naši specialisté z firmy Renovace parket Praha svým klientům doporučují kvalitní čističe pro dřevěné podlahy. Díky nim bude parketová podlaha  stárnout do krásy. Pokud se o ni budeme správně starat. Čistící souprava každé domácnosti, kde jsou dřevěné podlahy, by měla zahrnovat nejen správný mop a čisticí prostředek speciálně vyrobený pro čištění dřevěných podlah.

Kolik stojí renovace parket

Nikdy nedoporučujeme provádět kompletní renovaci parket svépomocí. Absence zkušeností, kvalitních přístrojů a znalost techniky nanášení finální ochranné vrstvy může vést k nevzhlednému povrchu a v horším případě k poškození parket.

Proto doporučujeme obrátit se na naše specialisty. Renovace parket provádíme vždy podle míry poškození parket. Mnohaleté zkušenosti zhodnotíme u vaší podlahy. Díky tomu bude vypadat opět jako nová.

Stanovení ceny u rekonstrukce parketové nebo dřevěné podlahy je ovlivněno mnoha faktory (např. stupněm znečištění nebo aplikovaným typem povrchové úpravy. Záleží na klientovi, jestli zvolí pro finální ochranu dřeva lak, vosk, tvrdovosk nebo olej.

Cena zbroušení a lakování se pohybuje zhruba od 200 korun za 1 m2. Cena se odvíjí v závislosti na dalších krocích, které je potřeba k renovaci parket. Pro výslednou částku se podívejte do našeho platného ceníku, popřípadě si zavolejte naše techniky, kteří vám připraví cenovou kalkulaci šitou na míru vaší dřevěné podlaze.  

Kolik bude stát výsledná cena renovace parket?

Pokud si zavoláte naše techniky, pošleme k vám domů našeho specialistu, který si prohlédne míru poškození parket. Projde s vámi jednotlivé kroky, které jsou potřeba pro kompletní renovace parket. Nakonec připraví cenovou kalkulaci. Ta se vždy odvíjí od provedených prací i od velikosti opravované plochy. Protože ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, i cenová kalkulace bude šitá na míru vaší dřevěné podlaze.

Obrazem lze říci, že při určení ceny tedy vždy záleží na ploše, které se rekonstrukce týká. Dále na kvalitě původních parket a materiálu, který zvolíte. Při porovnávání cen u jednotlivých firem vždy počítejte s DPH, které se v mnoha případech na webu neuvádí. Markantní rozdíl je také v ceně materiálu (laky, tmely, nové parkety, vosky…). Naše firma Renovace parket Praha svým zákazníkům vždy připraví cenovou nabídku, která je konečná. S námi nezaplatíte ani korunu navíc!

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

Líbí se vám betonové ploty? Jsou výhodné a mají řadu předností

Když se vybírá ideální plot pro pozemek, většině lidí nejlépe pomůže inspirace. Je hezké...

Praha nabídne bezkonkurenční pracovní podmínky i benefity

Spousta mladých lidí se v posledních letech rozhoduje, že odchází ze svých menších regionů a...

Víte, kde hledat kvalitní úklidové služby v Praze?

Běžné domácnosti, velké společnosti, ale i třeba města nebo majitelé velkých bytových domů a...

Jaký nábytek volit do chodby

Vybrat vybavení do chodby, haly či předsíně bývá poměrně náročné, protože právě tyto prostory...