Pondělí, 24 ledna, 2022
novinky

Vyklízení bytů v pozůstalosti

- Reklama -bydlení

Čeká vás stěhování do bytu, který jste zdědili po svých předcích? Potřebujete jej nejdříve vyklidit? Obraťte se na naši profi stěhovací firmu. Postaráme se o odvoz veškerého starého vybavení a nakonec přestěhujeme vaši domácnost na novou adresu.

Jak probíhá vyklízení pozůstalosti

Byty v pozůstalosti jsou velmi citlivé téma. Pokud se jedná o nejbližší rodinné příslušníky, rozhodně nedoporučujeme, nechávat vyklízení na vlastních silách, ale raději si na pomoc přizvat specializovanou firmu. Naše firma Stěhování Brno má s vyklízením pozůstalosti dlouholetou praxi.

Naši stěhováci svým klientům radí: Pokud má být pozůstalost po zemřelém vyklizena co nejdříve, musí se zohlednit to, zda byl zesnulý nájemcem nebo měl byt v osobním vlastnictví. Pokud jde o vyklízení bytu po nájemci, musí se o tento krok postarat dědicové. V případě, že tak neučiní, má majitel právo domáhat se takového kroku soudně. Pokud je dědic neznámý a jeho identita se nezjistí ani po šesti měsících od úmrtí, může majitel vyklidit na vlastní náklady a nakládat s pozůstalými věcmi podle svého uvážení. Pokud jde o vyklízení v pozůstalosti v dědickém řízení, postupuje se podle jeho rozhodnutí.

Nechte si vyklidit komplet celou nemovitost

Jestliže jde například o rodinný dům, doporučujeme vyklidit nejen inventář v domě, ale také v garážích, kůlnách a jiných stavbách. V případě vyklízení bytu tyto starosti odpadají, maximálně se musí pamatovat na sklepní kóji nebo úložnou část na půdě.  Specializujeme se na kompletní vyklízení nemovitosti a přilehlých částí. Odvezeme staré spotřebiče, nábytek, oblečení i suť a postaráme se o jejich bezpečnou recyklaci. Pozvěte si k sobě našeho technika, domluvte s ním, co všechno se má odvézt, a my se ve sjednaný čas pustíme do práce.

Na co se při vyklízení bytů zaměřujeme

Naše firma Stěhování Brno se při vyklízení pozůstalosti zaměřuje na kompletní vyklízení objektu nebo se zaměříme jen na částečné vyklizení, a to dle předchozí domluvy. Vyklízení a likvidaci pozůstalosti provádíme v Brně a okolí. Přistavíme velkoobjemový kontejner, zajistíme přepravu rozměrného nákladu, vysloužilé elektrospotřebiče odvezeme k recyklaci. Objednejte si u nás službu vyklízení bytů a o vše ostatní už se postaráme za vás.

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

Líbí se vám betonové ploty? Jsou výhodné a mají řadu předností

Když se vybírá ideální plot pro pozemek, většině lidí nejlépe pomůže inspirace. Je hezké...

Praha nabídne bezkonkurenční pracovní podmínky i benefity

Spousta mladých lidí se v posledních letech rozhoduje, že odchází ze svých menších regionů a...

Víte, kde hledat kvalitní úklidové služby v Praze?

Běžné domácnosti, velké společnosti, ale i třeba města nebo majitelé velkých bytových domů a...

Jaký nábytek volit do chodby

Vybrat vybavení do chodby, haly či předsíně bývá poměrně náročné, protože právě tyto prostory...