Pondělí, 24 ledna, 2022
novinky

Manželské postele z masivu vás nezklamou svým vzhledem ani funkcí

- Reklama -bydlení

Nábytek z masivu patří mezi dražší druhy nábytku, jenže v tomto případě se jakékoliv navýšení ceny zcela reálně odráží také na vlastnostech nábytku. Jedním z druhů nábytku, který pravidelně trpí spoustou námahy a přetížení jsou právě manželské postele. Dnes vám představíme výhody, které vás zajisté pro postele z masivu dokáží přesvědčit.

Postele jsou nejvíce namáhaným nábytkem

Snad žádný druh nábytku si neužije tolik námahy během svojí existence právě tolik, jako postele. A dvojnásob to platí pro partnerské a manželské postele. Mimo klasické námahy se zde počítá s dvojitým přetížením a v případě nejmenších prcků navíc každý rodič zná dny, kdy v posteli nebyli jen partneři, ale také malé děti.

A právě proto tu máme nábytek z masivu

Přesně v tomto ohledu ale tkví největší výhody nábytku z masivu. Nábytek z masivu je tvořený z opravdového masivního dřeva. Nejde tak o různé slepované náhražky, překližky či dřevotřísku. Je o opravdové ošetřené a sušené dřevo, které má pochopitelně naprosto bezkonkurenční výdrž. Důležitou součástí je také stavba postele. Standardně jsou totiž veškeré druhy nábytku z masivu stavěny tak, aby v nich bylo co nejméně spojů. Jsou tak těžší na skládání a stěhování nábytku z masivu je doslova „za trest“. Ale za to vám nábytek z masivu dá kvalitní a nesmrtelné vlastnosti.

Manželské postele jsou o pohodlí

Jednou z věcí, na které manželské postele z masivu pochopitelně myslí ze všeho nejvíc, je co největší pohodlí uživatelů. Konstrukce postelí je velice bytelná a v žádném případě nevrže. I přesto je ale tak navržena, aby nebránila společnému mazlení a postel tak i přes masivní rám působí jako příjemný celek. Alternativou ke standardním postelím jsou pak také manželské postele s úložným prostorem.

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

Líbí se vám betonové ploty? Jsou výhodné a mají řadu předností

Když se vybírá ideální plot pro pozemek, většině lidí nejlépe pomůže inspirace. Je hezké...

Praha nabídne bezkonkurenční pracovní podmínky i benefity

Spousta mladých lidí se v posledních letech rozhoduje, že odchází ze svých menších regionů a...

Víte, kde hledat kvalitní úklidové služby v Praze?

Běžné domácnosti, velké společnosti, ale i třeba města nebo majitelé velkých bytových domů a...

Jaký nábytek volit do chodby

Vybrat vybavení do chodby, haly či předsíně bývá poměrně náročné, protože právě tyto prostory...