Pondělí, 24 ledna, 2022
novinky

Proč chtít nábytek na míru?

- Reklama -bydlení

Kde jedna práce končí, druhá začíná. Bezezbytku to platí v případě, že jste právě dostavěli dům, či zrekonstruovali byt a potřebujete jej vybavit. Obchodní domy se sice předbíhají s nabídkami sektorových nábytků, ale ruku na srdce, kvalitní kousky vznikají jinde.

Jen zakázkové truhlářství může garantovat, že vám nábytek do prostoru padne jako ulitý, bude disponovat potřebnou stabilitou a požadovanou kvalitou. Velkou míru rozmanitosti nabízí dřevěný nábytek na míru. Hodí se do všech prostor interiéru. V oblibě jsou dřevěné kuchyně, obývákové sestavy, stolky, police, ale i herní sestavy. V truhlářství Marek na Praze 5 mají bohaté a velmi dobré zkušenosti s výrobou nábytku na zakázku. Expertní tým pracuje na konceptu výroby na přání systematicky a dá se říct, že nezná slovo „nejde“ nebo „neexistuje“.

Mění sny ve skutečnost

Díky 3D návrhům lze přenést a proměnit sen každého klienta ve skutečnost. Dřevo je nesmrtelným materiálem, který se velmi dobře snáší s kontrasty a bezvadně se kombinuje se sklem, kamenem nebo kovem. V truhlářství Marek to dobře vědí a umí svého kumštu využít. Zákazníci milují inovace a k nim dnes bezesporu patří vestavěné skříně na míru. Bez nich se obejde málokterá domácnost.

Vestavěná skříň by měla v sobě skloubit účelnost úložného prostoru s chytrými řešeními a variabilností jejího vnitřního členění. Truhláři vám rádi poskytnou nezávaznou informaci, jak skříň koncipovat, jaký materiál užít, jaké kování vybrat a hlavně, jak ji celkově pojmout, aby byla funkční, designově zapadla a maximálně využila volný prostor.

Kvalita na prvním místě

V truhlářství Marek vám vestavěnou skříň navrhnou i vyrobí, zajistí zaměření, dopravu i montáž, a to vše za příznivé ceny. Na všechny výrobky je poskytována záruka v délce 36 měsíců. Chcete-li mít nemovitost „v novotě“ zvenčí i zevnitř, nešetřete na jejím vybavení. Dovolte si alespoň jednou za život kvalitu, která vám zaručí maximální pohodlí. Nebudete litovat!

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

Líbí se vám betonové ploty? Jsou výhodné a mají řadu předností

Když se vybírá ideální plot pro pozemek, většině lidí nejlépe pomůže inspirace. Je hezké...

Praha nabídne bezkonkurenční pracovní podmínky i benefity

Spousta mladých lidí se v posledních letech rozhoduje, že odchází ze svých menších regionů a...

Víte, kde hledat kvalitní úklidové služby v Praze?

Běžné domácnosti, velké společnosti, ale i třeba města nebo majitelé velkých bytových domů a...

Jaký nábytek volit do chodby

Vybrat vybavení do chodby, haly či předsíně bývá poměrně náročné, protože právě tyto prostory...