Pondělí, 24 ledna, 2022
novinky

Rozkládací válendy jsou skvělou volbou do malých bytových prostorů

- Reklama -bydlení

Nechcete kupovat klasické sedačky, nebo se do vašeho malého bytu jednoduše nevejdou? Potom je tady pro vás perfektní řešení v podobě rozkládací válendy. Je to příjemná alternativa nejen pro samostatně žijící jedince, ale i pro celé rodiny. I zde si můžete vybrat z široké palety barev, vzorů a materiálu.

Je vhodná do jakéhokoliv prostoru

Rozkládací válendy díky své menší velikosti najdou uplatnění v každém bytovém, ale i nebytovém prostoru. Je skvělou alternativou pro všechny, kteří si z jakéhokoliv důvodu nemohou pořídit klasickou sedací soupravu, ale stále touží po dominantním prvku v místnosti. Při jejich koupi se zaměřte především na české výrobce, kteří vám zajistí kvalitu a popřípadě následný servis bez sebemenších potíží.

Vyrábí se v mnoha provedeních

Tento kus nábytku byste měli vybírat uvážlivě, protože vám vydrží po mnoho let. Luxusní sedačky nebo rozkládací pohovky se dají pořídit v mnoha barevných provedeních. Stačí si jen vybrat. Obdobně to je také s typem potahového materiálu. Nejběžněji jsou k dostání čalouněné, ale na výběr máte například i eko kůži nebo pravou kůži. Protože výběr je opravdu široký, bez problémů se bude vyjímat nejen v klasických domácnostech, ale též ve stylových interiérech.

Mívají i úložný prostor

Jak už název napovídá, rozkládací sedací soupravy neslouží jen jako náhrada luxusní sedací soupravy, ale zajistí i dostatek prostoru pro občasné přespání vás nebo vaší návštěvy. Většina pohovek je dokonce vybavena velkorysým úložným prostorem, kde můžete schovat náhradní peřiny či ložní prádlo nebo cokoli jiného. Takto je maximálně využit i prostor pod sedačkou. Válendu si můžete nechat vyrobit i na míru, aby odpovídala vašim potřebám.

Zútulněte váš byt či dům rozkládací pohovkou, která efektivně nahradí klasickou sedací soupravu a vy ani nepoznáte rozdíl.

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

Líbí se vám betonové ploty? Jsou výhodné a mají řadu předností

Když se vybírá ideální plot pro pozemek, většině lidí nejlépe pomůže inspirace. Je hezké...

Praha nabídne bezkonkurenční pracovní podmínky i benefity

Spousta mladých lidí se v posledních letech rozhoduje, že odchází ze svých menších regionů a...

Víte, kde hledat kvalitní úklidové služby v Praze?

Běžné domácnosti, velké společnosti, ale i třeba města nebo majitelé velkých bytových domů a...

Jaký nábytek volit do chodby

Vybrat vybavení do chodby, haly či předsíně bývá poměrně náročné, protože právě tyto prostory...