Pondělí, 24 ledna, 2022
novinky

Sedací soupravy do U pro velké rodiny i návštěvy

- Reklama -bydlení

Nedostatek místa, jak toho úložného, tak k sezení a spánku, řeší velké rodiny. Ať už mají hodně dětí, nebo se u nich sjíždí široká rodina z blízka i daleka, je potřeba mít na to nejen prostory, ale i dobré vybavení. A k tomu výbornému patří určitě i sedací soupravy rohové a velké.

Sedací soupravy do U

Některé rodiny upřednostňují sedačky do písmene „L“, ale pokud máte dostatek místa, nebo je vás i osm, deset, dvanáct, určitě vsaďte na sedací soupravy do U. Výběr je bohatý, najdou si své jak milovníci elegance a jednoduchosti, tak ti, kdo mají rádi okázalost nebo netradiční prvky. 

Díky sedačce do U budete mít jak místo k sezení, tak k ležení, pokud vás bude právě sedět např. pět. Je tak velká, že si v takovémto počtu osob může vždy někdo i lehnout, pokud chce.

Většina takto velkých sedaček je rozkládací. A rozkládací sedací souprava do U nabídne pohodlné a velké spaní, kde se vejdou s trochou dobré vůle 2 dospělí a 2 děti. 

Barvy, které vás okouzlí

Nemusíte se bát, že vám barevně některá ze sedaček „nepadne do oka“. Na výběr máte nejen z neutrálních a nenápadných šedých, hnědých, béžových modelů, ale vsadit můžete i na červenou v kombinaci s šedou.

I oranžová s bílou vypadá krásně, stejně jako sytě zelená s bílou. U těchto variant mluvíme o sedačce do U s názvem FILIP 4. 

Prostor pro hosty

Nejen prostorná sedačka je nutná, když máme hosty. Budou vám vděčni, i když si budou mít kde odložit pár svých věcí a nebudou je muset nechávat na zemi v tašce nebo někde v koutě či na židlích a podobně. Do obýváku ale i na chodbu můžete umístit komody Wenge. Jsou tmavé a hodí se téměř k jakékoli sedačce. Volit můžete menší i větší typy, záleží na tom, kolik máte k dispozici místa v místnosti. 

Neponechte nic náhodě a vybírejte sedačky dostatečně velké i s kvalitní textilií a výplní. Nestane se vám, že byste si všichni nesedli, nebo se vám sedačka rychle proseděla nebo umazala. Zvláště s malými dětmi nebo domácími mazlíčky se to stane cobydup a snadné čistění vám bude připadat k nezaplacení. 

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

Líbí se vám betonové ploty? Jsou výhodné a mají řadu předností

Když se vybírá ideální plot pro pozemek, většině lidí nejlépe pomůže inspirace. Je hezké...

Praha nabídne bezkonkurenční pracovní podmínky i benefity

Spousta mladých lidí se v posledních letech rozhoduje, že odchází ze svých menších regionů a...

Víte, kde hledat kvalitní úklidové služby v Praze?

Běžné domácnosti, velké společnosti, ale i třeba města nebo majitelé velkých bytových domů a...

Jaký nábytek volit do chodby

Vybrat vybavení do chodby, haly či předsíně bývá poměrně náročné, protože právě tyto prostory...