Pondělí, 24 ledna, 2022
novinky

Stavíte dům? Přestěhujte se už nyní na svůj pozemek do mobilního domu!

- Reklama -bydlení

Hledáte rychlé řešení pro stavbu rodinného domu na vašem pozemku? Nechcete čekat dlouhé roky, než vám stavební firma postaví rodinný dům? Řešení hledejte v mobilních domcích od českého výrobce!

Postavte si na zahradu mobilní dům v době, kdy ještě nestojí váš rodinný dům

Stavíte rodinný dům a nechcete vydávat další nájem, když máte dostatek místa na svém pozemku? Výhodou pro vaši situaci může být koupě mobilního domu. Než postavíte svůj dům, můžete bydlet v celoročním mobilním domě, který nabídne stejný komfort jako dům, ale v menší podobě. Podívejte se na naše mobilní domy a vyberte si ten váš!

Jsme česká společnost, která se zabývá stavbou montovaných domů. Naši klienti často volí možnost celoročního obývání. Naše mobilní domy tak najdou uplatnění na stavebních pozemcích, kdy klientovi nabídnou komfortní bydlení v době, kdy ještě nestojí nový dům a v budoucnu lze tento mobilní dům použít jako chatka nebo pokoj pro hosty. Výhod mají naše mobilní domy nespočet, poznejte je i vy!

Výhody mobilních domů

Konečně jste si pořídili stavební pozemek a už se dále nechcete mačkat v nájemním bytě? Vyprší zanedlouho nájemní smlouva a už nechcete řešit další pronájem? Rychlé, efektivní a moderní bydlení vám mohou poskytnout naše celoroční mobilní domy!

Naše české celoroční mobilní domy mají většinou obývací pokoj připojený ke kuchyni, koupelnu a jeden nebo dva menší pokoje. K dispozici máte na výběr varianty střechy, vnějšího pláště a vnitřního vybavení. Vybavit si pokoje můžete jako ložnici, pracovnu, dětské pokoje apod. realizované celoroční mobilní domy jsou kolaudovatelné.

Mobilní dům vám přivezeme na pozemek

Protože se jedná o rozměrnou stavbu, je nutné zajistit přepravu na vaši zahradu. Naše firma vám dům přiveze a pomocí jeřábu usadí a připojí na sítě. Díky mnohaletým zkušenostem jsme schopni rovněž připravit betonové patky či zemní vruty pro usazení domu, dále jsme schopni po pozemku také rozvést sítě. Díky kvalitní izolaci stříkanou pěnou dosahují mobilní domy z naší výroby velice nízké energetické náročnosti.


Bydlet můžete okamžitě

Moderní mobilní domy jsou připravené k celoročnímu užívání. Pro jejich usazení není potřeba vyřízení stavebního ohlášení a povolení. Domy máme ve velikosti malé chatky i velkého rodinného domu. Bydlení v celoročních mobilních domech je nízkonákladové. Přestěhujte se z nájmu a ušetřete finance na příjemnější záležitosti.

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

Líbí se vám betonové ploty? Jsou výhodné a mají řadu předností

Když se vybírá ideální plot pro pozemek, většině lidí nejlépe pomůže inspirace. Je hezké...

Praha nabídne bezkonkurenční pracovní podmínky i benefity

Spousta mladých lidí se v posledních letech rozhoduje, že odchází ze svých menších regionů a...

Víte, kde hledat kvalitní úklidové služby v Praze?

Běžné domácnosti, velké společnosti, ale i třeba města nebo majitelé velkých bytových domů a...

Jaký nábytek volit do chodby

Vybrat vybavení do chodby, haly či předsíně bývá poměrně náročné, protože právě tyto prostory...