Pondělí, 24 ledna, 2022
novinky

Stěhujete se? Potom čtěte pozorně!

- Reklama -bydlení

V Česku se objevila začínající firma Stěhuju.cz, která je schopna za pomocí jejich vlastního algoritmu vypočítat cenu za Vaše stěhování okamžitě online a samotné stěhování vám navíc zajistí.

Asi nikoho nepřekvapí, že stěhování nechce nikdo dobrovolně podstupovat. Dny, v některých případech i týdny příprav, balení, uklízení, třídění věcí a do toho všeho volání na seznam stěhovacích firem, který jste si vyhledali. Dále prohlídky stěhovacím technikem a domlouvání té nejlepší stěhovací firmy. To vše Vás čeká v případě, že se rozhodnete přenechat stěhování firmě.

V opačném případě, kdy se rozhodnete stěhovat svépomocí, musíte zajistit dodávku, koupit obalový materiál a domluvit partu kamarádů, kteří budou ochotni pomoci. Ani v jednom případě to ovšem není příjemně strávený čas.

Za posledních 50 let se nezměnilo pouze školství, stěhování a pohřebnictví.“

To se rozhodli změnit dva kluci z Prahy, kteří se shodli na tom, že domlouvání dobré stěhovací firmy je poměrně vyčerpávající disciplína. Na dotazy k ceně a jak se na stěhování vlastně připravit, aby firmě vše co nejpohodlněji připravili a zároveň ušetřili svou peněženku, protože každý řeší cenu, smějí se, zkrátka nedostali žádnou jednoznačnou odpověď.

Tak vzali vše do svých rukou a založili firmu s názvem stehuju.cz, jejímž motem je „stěhování jednoduše, úsporně a beze stresu.“

Jak platforma funguje?

Celý proces funguje velmi jednoduše a intuitivně. Na stránkách https://www.stehuju.cz/ jednoduše vyplníte pár údajů o vašem stěhování, jako jsou adresy odkud a kam se budete stěhovat, z jakého patra, následně vyberete datum stěhování a z předvolených pokojů a položek vyberete co budete stěhovat. Algoritmus vám sám přesně vypočítá, na kolik vás vaše stěhování vyjde. Pokud byste chtěli stěhování na klíč nebo nechtěli ztrácet čas rozkládáním a skládáním nábytku, případně obalováním proti poničení, ve formuláři také najdete políčka, které vám, při zakliknutí, vše zajistí. Samozřejmě i zde algoritmus spočítá kolik vás daná služba vyjde. Následně stačí odeslat poptávku a firma vám vybere jednoho z jejich ověřených a spolehlivých partnerů, který provede samotné stěhování ve vámi zvolený čas.

Vše máte přehledně na jedné adrese a vyplněné během několika málo minut. Po odeslání formuláře se už o nic nemusíte dále starat.

Stěhování domácností, firem, čehokoli…

Společnost Stěhuju.cz s.r.o. z Prahy 4 provádí stěhování firem i jednotlivců či domácností. Stačí je oslovit na webu, telefonicky na tel. č. 608 061 437 nebo e-mailem honza@stehuju.cz.

Kontaktujte Stěhuju.cz s.r.o. a nechte si pomoct s malým i velkým objemným stěhováním.

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

Líbí se vám betonové ploty? Jsou výhodné a mají řadu předností

Když se vybírá ideální plot pro pozemek, většině lidí nejlépe pomůže inspirace. Je hezké...

Praha nabídne bezkonkurenční pracovní podmínky i benefity

Spousta mladých lidí se v posledních letech rozhoduje, že odchází ze svých menších regionů a...

Víte, kde hledat kvalitní úklidové služby v Praze?

Běžné domácnosti, velké společnosti, ale i třeba města nebo majitelé velkých bytových domů a...

Jaký nábytek volit do chodby

Vybrat vybavení do chodby, haly či předsíně bývá poměrně náročné, protože právě tyto prostory...