Stěhování je již zítra. Co vás dnes čeká a na co byste neměli zapomenout? Připravili jsme si pro vás přehled toho nejdůležitějšího. Celý proces tak zvládnete skutečně na jedničku.

Co již máte hotovo

V této chvíli máte to nejdůležitější již vyřízeno. Stěhovací firma, se kterou jste domluveni na konkrétní den a čas, se zítra dostaví na vaši adresu a vy budete nakládat nábytek i osobní věci. Máte již vyřízenou smlouvu a předání bytu. Zajistili jste také drobné opravy výbavy bytu, která se během bydlení opotřebovala. O vašem stěhování v Praze již ví jak poskytovatel internetu, energií, tak také patřičné úřady, pokud současně měníte i trvalé bydliště. Vypadá to, že to nejdůležitější již jste zvládli.

Co vás čeká dnes

Dnes ještě dobalujete věci denní potřeby. Do příručního zavazadla umisťujete hygienické potřeby a oděvy na dny stěhování, do beden ukládáte potraviny, které denně používáte. Po ruce máte také jednu volnou bednu, do které zítra umístíte obsah lednice a mrazáku. Pokud je to možné, dnes vezete děti na hlídání, abyste celý proces zvládli co nejlépe. Dnes také budete určovat batoh nebo kabelku, do které umístíte všechny nutné osobní doklady a cennosti, abyste je měli stále u sebe.

Zítřejší den bude fungovat dobře, pokud…

Zítra je velký den D. Zvládnete to skvěle, protože jste si již vše zajistili předem. V bytě jsou již jen bedny, krabice a kusy nábytku, které jsou opatřeny stěhovací fólií. Bude vás také čekat kontrola stavu počítadla energií, ke které bude lepší mít u sebe svědky z bytového družstva. V den stěhování budete také odstraňovat štítky se svým jménem na dveřích a zvonku. Raději si zajistěte také klíče k výtahům. Poté už jen čekáte, až ve smluvený čas zazvoní stěhovací firma. A vše je hotovo.

Můžete se rozloučit se starým bytem, vše máte již zařízeno. Ať žije nový začátek!