Pondělí, 24 ledna, 2022
novinky

Stylové vychytávky. Dodejte nejen kuchyni “nový” vzhled

- Reklama -bydlení

I když se nám výrobci nábytku snaží namluvit přesný opak, vlastně moc dobře víme, že si zvládneme opatřit skvělé stylové kousky do svého domova, aniž bychom potřebovali utrácet celou výplatu. A ještě k tomu nás tvorba bude bavit. Jdeme na to!

Změna úchytek je vstupenka do nového interiéru

Víte o tom, že obyčejné nábytkové úchytky již přestaly být obyčejné? Když se podíváte na nabídku úchytek, zjistíte, že se otevírají naprosto nové možnosti, jak pohlížet na interiér. Existuje celá řada nových materiálů a designů, o kterých jste zřejmě dosud neměli ani tušení. K sehnání jsou například úchytky nerezové, dřevěné, kamenné, keramické, nebo třeba kožené úchytky. A to celé řady tvarů a barev. Z nudné skříně nebo kuchyňské linky tak vytvoříte svůj vlastní originál během velmi krátké doby. 

Nový pohled na starou věc

Nový nábytek si můžete dopřát také změnou pohledu na věc, kterou již ve své domácnosti máte. Odrůstající batole si zaslouží novou postel. Co ale udělat se stávající dětskou postýlkou? Pomocí jednoduchého postupu ji můžete proměnit v překrásný stůl pro výtvarné aktivity dítěte. Starý gauč pak hravě proměníte v závěsnou houpačku, ze šuplíku zase vytvoříte originální místo pro pěstování květin. Recyklace a upcyklace nábytku nabízí celou řadu nových možností. 

Co byste použili nyní? 

Stále častěji se na internetu objevují důmyslné nápady, jak využít věci denní nebo průmyslové potřeby, a dát jim prostor v domácnosti. Starobylé kolo, které se natře bílou barvou, tak může sloužit jako dekorace. Nábytek pro váš obývák si dokážete vytvořit z palet, noční stolek zase z bedýnek na exotické ovoce. Rám zrcadla dokážete sestavit z kousků starých cédéček, nebo třeba z větví nalezených v přírodě. Existuje tolik možností, jak se stát bytovými designéry.

Vytvořte si doma skutečný domov pomocí jednoduchých postupů a vychytávek. Někdy stačí změnit jen maličkost.

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

Líbí se vám betonové ploty? Jsou výhodné a mají řadu předností

Když se vybírá ideální plot pro pozemek, většině lidí nejlépe pomůže inspirace. Je hezké...

Praha nabídne bezkonkurenční pracovní podmínky i benefity

Spousta mladých lidí se v posledních letech rozhoduje, že odchází ze svých menších regionů a...

Víte, kde hledat kvalitní úklidové služby v Praze?

Běžné domácnosti, velké společnosti, ale i třeba města nebo majitelé velkých bytových domů a...

Jaký nábytek volit do chodby

Vybrat vybavení do chodby, haly či předsíně bývá poměrně náročné, protože právě tyto prostory...