Pondělí, 24 ledna, 2022
novinky

Úchytkové profily jsou hitem moderních kuchyní

- Reklama -bydlení

Přejete si znát nejžhavější hit z oblasti tvorby kuchyňského designu? Jsou to úchytkové profily! Proč jsou tak oblíbené a proč se staly novým trendem pro nadcházející dekádu? 

Nová dekáda, nový styl

V době, kdy jsme trávili lockdown doma a museli tak denně řešit nástrahy našeho bytu, jsme si mnozí přáli novou kuchyni. Takovou, která by byla velmi stylová, ale zároveň praktická. Jednou z největších výhod nového trendu je jeho snadná údržba – úchytkové profily se totiž skvěle udržují. Navíc se vám nestane, že vám v případě zatížení šuplíku tato úchytka zůstane v ruce. Skvělý a praktický prvek si rychle našel cestu do prestižních kuchyňských studií.

Praktické a krásné

Úchytkové profily jsou do kuchyně jako dělané – zabírají dostatečně velkou plochu, takže se vám výsuv bude výborně ovládat. Zároveň dokáží příjemně ozvláštnit jednobarevnost kuchyně. Kovový materiál navíc poskytuje dostatečnou odolnost, kterou v kuchyni opravdu oceníme. Jedná se o praktický prvek do kuchyně, který působí elegantně a nadčasově.

Nový trend? Ano!

Zatímco minulému desetiletí vévodily ozdobné prvky, nyní se přistupuje k praktické stránce věci. Zřejmě se již nedočkáme sice moderních, ale vysoce nepraktických lesklých černých kuchyňských linek s dotykovým otvíráním, které jste museli leštit každý večer. Nyní je na řadě, abychom se věnovali příjemnějším záležitostem, než je neustálý úklid. Úchytky navíc dokáží svým kovovým vzhledem dokonale doplnit celek kuchyně. Najednou máte pocit, jako byste se ocitli ve skutečné kuchyni profíků, která si na nic nehraje.

Trend několika následujících let je jasný. Možná si tyto úchytky ve své kuchyni oblíbíte také vy. Oceníte tak jejich vysokou odolnost, rozmanitost, co se týče barvy a povrchové úpravy, jednoduchou údržbu, ale také praktičnost. Přejete si, aby i vaše kuchyň byla trendy?

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

Líbí se vám betonové ploty? Jsou výhodné a mají řadu předností

Když se vybírá ideální plot pro pozemek, většině lidí nejlépe pomůže inspirace. Je hezké...

Praha nabídne bezkonkurenční pracovní podmínky i benefity

Spousta mladých lidí se v posledních letech rozhoduje, že odchází ze svých menších regionů a...

Víte, kde hledat kvalitní úklidové služby v Praze?

Běžné domácnosti, velké společnosti, ale i třeba města nebo majitelé velkých bytových domů a...

Jaký nábytek volit do chodby

Vybrat vybavení do chodby, haly či předsíně bývá poměrně náročné, protože právě tyto prostory...