Pondělí, 24 ledna, 2022
novinky

Získejte nové skladové haly pro svou firmu za zlomek ceny

- Reklama -bydlení

Hledáte pro svou firmu nové skladové prostory? Zhodnoťte prostor ve svém areálu stavbou nové skladové haly, která k výstavbě nepotřebuje pevné základy a lze ji snadno demontovat a postavit na jiném místě.

Výhody plachtových hal

Potřebujete postavit novou výrobní linku nebo chcete ochránit svou techniku před nepřízní počasí? Skvělou volbou pro vaše účely mohou být plachtové haly, které vynikají dlouhou životností, lehkou konstrukcí, snadnou demontážní a následným postavením. Plachtové haly představují finančně dostupnou stavbu, pro kterou nemusíte stavět pevné základy. Specializujeme se na stavbu nových plachtových hal, ale také přístavbu krytých prostor pro již stávající zástavbu.

Opláštění hal

Pokud máte stávající konstrukci, kterou chcete začít využívat celoročně, pak doporučujeme její opláštění. K opláštění hal používáme kvalitní PVC plachty vyrobené z kvalitních materiálů. Plachty odolávají UV záření a nepřízni počasí. Opláštění je možné použít i ve vysokohorských oblastech, kde je kladen důraz na použití vysoce pevných materiálů. Plachtové haly mají životnost i několik desítek let. Naše firma Haly Jabor se specializuje na stavbu, prodej, pronájem plachtových hal i opláštění hal. Provádíme renovace plachet, servis a montáž.

Celoročně využívaný prostor

Plachtové haly lze díky opláštění používat celoročně. Lze je vybavit topením, elektřinou, klimatizací. Pro oddělení výroby od skladu dodáváme rovněž dílenské clony, které hermeticky oddělí sklady od výroby apod. Haly mají různé rozměry, většinou o velikosti 4 x 8, 5 x 10, 6 x 12, 8 x 12 metrů nebo i atypické tvary. Objednejte si u nás halu šitou na míru vašim potřebám a naši technici vám dodají za několik dní hotové dílo.

Rychlost výstavby vás ohromí

Plachtové mobilní haly vynikají rychlou výrobou i samotnou výstavbou. Pro stavbu mobilní haly není nutné stavět pevné základy. Tím odpadá nutnost vyřízení stavebního povolení a samozřejmě se výrazně zkrátí doba celé výstavby. Na místo k vám přivezeme připravenou konstrukci, kterou smontujeme a poté provedeme opláštění haly. Celý proces trvá několik dní, v závislosti na velikosti projektu. Halu lze jednoduše demontovat a postavit na jiném místě.

Barevné provedení opláštění hal Nabízíme barevný potisk opláštění hal. Dostaňte svou firmu do podvědomí všem kolemjdoucím výrazným potiskem loga, sloganu, reliéfu apod. Nebo opláštění opatřete dekorem, který dokonale zapadne do ostatní zástavby. Plachty nabízíme také v různých barvách. Zadejte poptávku na vaší mobilní skladovou halu a my vám připravíme cenovou nabídku šitou na míru vašim potřebám.

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

Líbí se vám betonové ploty? Jsou výhodné a mají řadu předností

Když se vybírá ideální plot pro pozemek, většině lidí nejlépe pomůže inspirace. Je hezké...

Praha nabídne bezkonkurenční pracovní podmínky i benefity

Spousta mladých lidí se v posledních letech rozhoduje, že odchází ze svých menších regionů a...

Víte, kde hledat kvalitní úklidové služby v Praze?

Běžné domácnosti, velké společnosti, ale i třeba města nebo majitelé velkých bytových domů a...

Jaký nábytek volit do chodby

Vybrat vybavení do chodby, haly či předsíně bývá poměrně náročné, protože právě tyto prostory...