Pondělí, 24 ledna, 2022
novinky

Znamení zvěrokruhu a přírodní kameny

- Reklama -bydlení

Přírodní kameny jsou silně spjaty se znameními zvěrokruhu. Mají léčivou moc a ovlivňuje je postavení planet, ve kterých se zvěrokruh nachází. Při správném výběru přírodních kamenů, které jsou spjaty s vaším znamením, můžete využít jejich léčivé i ochranné síly.


Znamení zvěrokruhu

Zvěrokruh jsou souhvězdí, která se nacházejí kolem planety Země. Astrologie je v dávných dobách pojmenovala po různých zvířatech nebo postavách a vytvořila 12 znamení, jež jsou rozdělena podle data narození člověka. Znamení začínají od jarní rovnodennosti a proto je prvním znamením zvěrokruhu beran. Ke každému znamení patří různé planety a také živly, země, oheň, voda nebo vzduch. Souvisí s nimi samozřejmě i Slunce a Měsíc. Znamení zvěrokruhu jsou spjata rovněž s drahými kameny. Ke každému patří několik minerálů nebo kamenů.


Přírodní kameny

Že přírodní kameny souvisí se znameními zvěrokruhu, se věřilo odpradávna. Lidé si z kamenů patřících k jejich znamení vyráběli různé prsteny, sošky, náhrdelníky, náramky, amulety a další předměty. V domácnostech se používaly přírodní kameny také k zahánění zlých duchů nebo harmonizaci drah v místnostech.

Přírodní minerály přinášejí svému nositeli štěstí, zdraví, lásku nebo také ochranu. Napomáhají empatii, rozvíjí intuici a kreativitu. Některé kameny otevírají třetí oko a přinášejí vhled do budoucnosti či zamyšlení nad minulostí a poučení se z ní. Drahé přírodní kameny a minerály jsou však především velmi krásné. Stříbrné šperky se znamením zvěrokruhu vás ozdobí a podtrhnou váš jedinečný styl. Hodí se k různým druhům oděvů a dotvoří celkový dojem. Zlaté šperky se znamením zvěrokruhu jsou velmi honosné a drahé kovy mají také vliv na sílu kamene. Nejenže zvýrazní jeho krásu, ale dodají mu také energii. Šperky s přírodními kameny patřící ke znamením zvěrokruhu vás nejen ozdobí, ale také posílí vašeho ducha, pomohou vám překonat svízelné situace a přinášejí štěstí a radost. Další hodnotné informace si můžete přečíst v článku Znamení zvěrokruhu a přírodní kameny na našem blogu.

Nejnovější články

PR článek

Další články z rubriky

Líbí se vám betonové ploty? Jsou výhodné a mají řadu předností

Když se vybírá ideální plot pro pozemek, většině lidí nejlépe pomůže inspirace. Je hezké...

Praha nabídne bezkonkurenční pracovní podmínky i benefity

Spousta mladých lidí se v posledních letech rozhoduje, že odchází ze svých menších regionů a...

Víte, kde hledat kvalitní úklidové služby v Praze?

Běžné domácnosti, velké společnosti, ale i třeba města nebo majitelé velkých bytových domů a...

Jaký nábytek volit do chodby

Vybrat vybavení do chodby, haly či předsíně bývá poměrně náročné, protože právě tyto prostory...